DanışmanlıkGelin, sınırları sizin için kaldıralım.

Ankara Antlaşması Nedir?

Ankara Antlaşması; 1963 yılında Avrupa Birliği ile Türkiye arasında imzalanan ve Türk vatandaşlarına Avrupa’da iş kurma ve oturum hakkı veren bir vize türüdür. Bu vize sayesinde, Avrupa’da kendi şahıs ya da limited şirketinizi kurabilir, iş yerinizi açabilir, mesleğinizi icra edebilir ve çalışabilirsiniz. Ayrıca vize süresi boyunca eşiniz ya da ailenizle birlikte oturum hakkına da sahip olabilirsiniz.

 

Ankara Antlaşması’na Kimler Başvurabilir?

Ankara Anlaşması’na bir meslek ya da mesleki eğitim sahibi olan ve uzman olduğu alanda Avrupa’da iş kurmak isteyen tüm Türk vatandaşları başvurabilir. Limited şirket kurarak; işini yurt dışına taşımak isteyen iş insanları, bir şahıs şirketi kurarak kariyerini Avrupa’da sürdürmek isteyenler ve alanında eğitim ya da tecrübe sahibi freelancer’lar Ankara Antlaşması vizesinden yararlanabilir.

 

Süreç Nasıl İşliyor?

Sizinle yapılacak uygunluk görüşmesinden sonra ilk tanışma için Vis a Vis ofisine davet edilirsiniz. Bu ziyaret sırasında bir uzmanımız tarafından, yardımcı veya çalışanlara delege edilmeden ilk elden bilgilendirilirsiniz. Ankara Antlaşması ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorular, profesyonellerimiz tarafından yanıtlanır ve değerlendirmeniz yapılır. Sürecin başlamasıyla birlikte; dosyanızla ilgilenecek tüm ekiple aynı anda iletişim kurabileceğiniz ve anında geri dönüş alabileceğiniz bir online platforma dahil edilirsiniz. Böylece zaman kaybetmeden, hızlı ve sağlıklı bir dosya hazırlığı süreci başlar. Titizlikle yürütülen bu süreç sonunda, en ince detayına kadar düşünülmüş kişiye özel dosyanız elçiliğe verilir ve takip aşamasına geçilir. Başvurusu sonuçlanan basvuru sahipleri, hem İngiltere’de yeni hayatlarına hem de Vis a Vis ile muhtemelen uzun yıllar sürecek, güven dolu bir dostluğa başlamış olurlar.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *