HomeAvrupa’ya giden yolda, Vis a Vis ile her şey yolunda!

 

VIS a VIS Hakkında

Vis a Vis Danışmanlık Limited Şirketi; göçmenlik danışmanlığı konularında uzman, uluslararası ekibiyle 2009 yılından beri müvekkilerine sınırsız hizmet ayrıcalığıyla Avrupa’nın kapılarını aralamaktadır. İşiyle yurt dışına açılmak isteyen ve kariyerini Avrupa’da sürdürmek isteyen Türk girişimciler için başta Ankara Antlaşması olmak üzere; çeşitli vize türlerindeki bilgi ve birikimi ile kişiye özel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Neden VIS a VIS?

Vis a Vis; her bir adayın ayrı olarak değerlendirildiği ve bu doğrultuda belirlenen, kişiye özel startejilerle başvuru süreçlerini etkin ve kusursuz bir biçimde yönetmektedir. Başvurunun ilk adımından, Avrupa’ya ayak bastığınız ilk adıma kadar yerli ve yabancı uzmanlardan oluşan geniş kadrosuyla sınırların ötesinde, ayrıcalıklı hizmet sunar.

 

Nasıl Başarıyoruz?

Sektörün ilk ve en uzun soluklu danışmanlık şirketlerinden biri olan Vis a Vis; yüksek başarı oranı ve bugüne dek Avrupa’ya yerleşmesini sağladığı müvekkil sayısı ile farkını net bir biçimde ortaya koymaktadır. Avrupa göçmenlik şartları konularında içinde edindiği tecrübeleri ve zamanla gelişen uzmanlığı sayesinde müvekillerine yeni bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Avrupa için yapılan başvurunun ilk adımından son adımına kadar, geliştirdiği kişiye özel stratejileri uygulamakta, en doğru yol haritasını belirlemekte ve bu sayede başarıya ulaşmaktadır.